Najlepsza deska SUP - jaki model wybrać?


autor: Artur
17/10/2017

Na pewno zastanawiasz się jaki model deski SUP zakupić. Jak sam widzisz, marka Red Paddle Co ma wiele modeli do zaoferowania swoim klientom. Wszystko jest uzależnione od ich potrzeb. Niektórzy potrzebują deski na niesamowity surfing, niektórzy na zwykłe jezioro, a niektórzy na rwącą rzekę. Śpieszymy w tym krótkim wpisie z wyjaśnieniem jaki model na jaką czynność jest idealny!

All-round 

deska stworzona do poruszania się po każdej wodzie, czy to morzu, czy to spokojnym jeziorku, czy rwącej rzece. Generalnie model uniwersalny, do wszystkiego. Idealna dla osoby rozpoczynającej zabawę na Stand Up Paddle. Modelami idealnymi na all-round są: Ride, Active, Wind, Windsurf.

Surfing

deska stworzona do tego co nam morska natura najpiękniejszego dała... fale, wysokie, mocne fale! Jak chcesz uprawiać surfing to sięgaj po naszego niezawodnego Whipa oraz po Ride 9'8"

Windsurfing i SUP w jednym

chcesz popływać również na windsurfingu? Nie ma sprawy! Teraz z naszymi deskami to żaden problem. Mamy doskonałe dwa modele Wind oraz Windsurf. Ten pierwszy jest idealny, jeżeli bardziej chcesz pływać SUPowo, natomiast ten drugi jeśli bardziej kręci Cię Windsurfing!

Zwiedzanie

deski idealne do odkrywania, zwiedzania, długotrwałych wypraw. Deska taka powinna być bardzo szybka, mieć duże miejsca na bagaż. Najlepszy do tego jest nasz model Voyager oraz nasz niezwykle szybki Sport.

Wyścigi

SUPy do wyścigów. Chcesz być zawsze pierwszy? Musisz spróbować naszych modeli Elite, Max Race! To deski z którymi zawojujesz w każdych zawodach. Mając je, masz też nieleg... no dobra :) legalny doping!

Rwąca rzeka

ufff... na takie warunki potrzebujesz niezłej łajby :) Mocnej, szerokiej, grubej, trwałej. Mówią, że takiej dmuchanej nie ma? Hehe, nie znali naszego Wilda!

Joga

jak na Jogę to tylko i wyłącznie Active! Nie ma lepszej deski dmuchanej na Jogę niż Active! 

Dziecko

chcesz kupić SUPa dla dziecka? Też mamy! Nasz niezawodny Snapper to deska idealna dla Twojego dziecka! Teraz dzieciak nie musi być pasażerem na SUPie, teraz możesz wybrać się z nim na wyprawę gdziekolwiek zechcesz!

Fun z przyjaciółmi

SUP to nie tylko zabawa dla jednej osoby. Możesz też wspólnie z kimś powiosłować, czy to po spokojnej wodzie, czy to po morzu. Czy wiesz jak wiele jest funu podczas takiego spotkania z przyjaciółmi? Moc atrakcji z naszym Ride XL, Ride L, Dragon, Tandem!