O Nas

Firmy Red Paddle Co chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest to pierwsza firma na świecie, która specjalizuje się w produkcji wyłącznie najlepszych dmuchanych desek Stand Up Paddle. Kiedy ponad dekadę temu John Hibbard mówił, że dmuchane SUPy to przyszłość, nikt w to nie wierzył. W tamtych czasach 90% desek na świecie było deskami drewnianymi a tylko 10% pompowanymi. Dziś jest dokładnie na odwrót i 90% desek na świecie to deski pompowane.

Firma Red Paddle Co powstała w 2008 roku w Anglii. Wśród twórców marki byli SUP Surferzy, którzy wierzyli, iż pompowane, nie znaczy gorsze od drewnianego. Z tą wiarą rozpoczęli proces tworzenia SUPów dmuchanych w coraz to lepszej technologii. Ludzie mówili, że nie ma szans aby deski pompowane były aż tak sztywne jak drewniane. Red Paddle Co przystawał przy swoim, wierząc, że nie ma półśrodków i kompromisów, że można stworzyć deskę tak dobrą jak te drewniane, a przy tym tak komfortową w transporcie. Teraz, minęło już 10 lat, lat ciężkiej pracy. Obecnie Red Paddle Co rozwija się coraz bardziej, mają najlepszą technologię SUPów na świecie - DOUBLE MSL, dzięki której deski są niesamowicie sztywne, niesamowicie lekkie, nie tracą kształtu, powietrza, są dużo cieńsze od dmuchanych SUPów konkurencji. Statystyki nie kłamią. Red Paddle Co jest najbardziej uznaną marką na świecie, marką najlepiej sprzedawanych SUPów na świecie. Oj statystyki nie kłamią... Bo jak mają kłamać jeżeli Red Paddle Co sprzedaje rocznie pół miliona desek na cały świat? Tak, to są fakty! Dołącz do społeczności Red Paddle Co i Ty! I ciesz się z perfekcji jaką niewątpliwie są SUPy Red Paddle Co!

Firma proSurf Paweł Giżowski jest wyłącznym importerem produktów Red Paddle Co na Polskę. Zapraszamy do naszego showroomu w samym centrum Warszawy na ul.Solec 81b lok.A-66, gdzie na stałe prezentujemy pełną gamę desek i wioseł Red Paddle Co.

Dane firmy

redpaddleco.pl

proSurf Paweł Giżowski
ul.Solec 81b lok. A-66
00-382 Warszawa

NIP: 952-193-90-26
REGON: 140013741
VAT: PL952-193-90-26